niedziela, 8 stycznia 2017

GRY NA PODSTAWIE KRESKÓWEK Z DZIECIŃSTWA

Dzisiaj mam dla was gry na podstawie kreskówek które uwielbiałem i napieprzałem w nie ile się dało


Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures 


Ed, Edd n Eddy to seria kreskówek autorstwa Danny'ego Antonucci, którą mogliśmy oglądać na kanale telewizyjnym Cartoon Network. Opowiada ona o przygodach tytułowej trójki bohaterów, którzy kombinują na wszystkie sposoby, jak by tu zarobić trochę grosza. Jednakże wszystkie ich niesamowite pomysły kończą się fiaskiem, jak to zwykło bywać w kreskówkach.
Teenage Mutant Ninja Turtles


poczynaniami jednego z czterech reprezentantów Leonardo, Raphael, Donatello i Michelangelo tytułowej grupy herosów, celem położenia kresu niecnym planom demonicznego Shreddera i jego Klanu Stopy. Poza tym oglądamy również szereg innych postaci, a wśród nich np. szczurzego Mistrza Splintera, dziennikarkę April O’Neal i tajemniczego mściciela Casey’a Jonesa
The Simpsons: Hit & Run 

 W Springfield, rodzinnym mieście Simpsonów, w tajemniczych okolicznościach znikają ludzie, pojawiają się niezidentyfikowane kręgi, zaś ktoś przypadkiem odkrywa zainstalowane kamery szpiegowskie. Kiedy Homer tuż obok swojego domu zauważa czarny samochód z talerzem satelitarnym na dachu, postanawia dłużej nie zwlekać i rozpoczyna własne śledztwo w tej sprawie..
Darkwing Duck


Gra opowiada o kaczorze - superbohaterze, który walczy z kryminalistami próbując utrzymać porządek w mieście. Ulice zalewa fala zbrodni,podejrzana organizacja F.O.W.L. stara się zawładnąć miastem i tylko super kaczor jest w stanie powstrzymać zło panoszące się po ulicach. 
Ben 10: Protector of the Earth


W grze gracz wciela się w postać Bena Tennysona. Po drodze do poszczególnych Bossów atakują gracza różne roboty, Wieczni Rycerze, wilkołaki i złoczyńcy. W grze można się zmieniać w 5 kosmitów - Czterorękiego, Inferno, Szybciora, Kulopłota i Dzikie pnącze. Jest też możliwość grania w dwie osoby.
Gdy Ben śpi, do złomiaka wlatuje Robo-komar i wysysa z Omnitrixa DNA jego kosmitów poza Czterorękim i Inferno. Rano chłopak budzi się i dowiaduje od dziadka, że okolice terroryzuje wielki robot. Bohater chce zmienić się w Szybciora, ale transformacja nie udaje się, ponieważ DNA zostało wyciągnięte. Następnie chłopiec dowiaduje się, że kody genetyczne jego kosmitów umieszczone są w rozrzuconych po okolicy Kryształach DNA. Ben musi je odzyskać i pokonać wszystkich wrogów.Teenage Mutant Ninja Turtles - Tournament Fighters


Następna gra od Konami o walecznych żółwiach. Tym razem Shredder wyzwał wszystkich na wielki turniej odbywający się na ulicach Manhattanu. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz