piątek, 30 grudnia 2016

NAJLEPSZE FILMY ANIMOWANE 2016 ROKU!Kung Fu Panda 3 


Po spotyka swego dawno zaginionego ojca i obaj wyruszają do sekretnej krainy pand, gdzie poznają nowych, przezabawnych bohaterów. Gdy nadprzyrodzony złoczyńca Kai zaczyna pustoszyć całe Chiny, pokonując wszystkich mistrzów kung fu, Po musi dokonać niemożliwego - wytrenować całą wioskę swych rozbrykanych, niezdarnych współbraci, by utworzyli drużynę niepokonanych Kung Fu Pand!


Vaiana: Skarb oceanu


Nastolatka, chcąc dopełnić dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję po oceanie, by odnaleźć legendarną wyspę. Zwierzogród


Nick Bajer – żyjący z drobnych przekrętów szczwany lis, i Judy Hops – pierwszy w historii królik zatrudniony w policji, łączą siły, by rozwiązać pewną kryminalną zagadkę.

Sekretne zycie zwierzaków


Gdy ludzie opuszczają dom, zwierzęta prowadzą życie pełne przygód i intryg. 
Gdzie jest dory? 


Odkąd Dory była maleńką rybką, cierpiała na amnezję. Pewnego dnia, razem ze swoimi rodzicami widzi przypływ, ale - niestety - fala wciąga ją, oddzielając tym samym od rodziców. Od razu chciała odnaleźć swoją rodzinę, ale nie pamiętała nawet, jak płynęła w kolejne miejsca... W czasie tej wędrówki przypadkiem spotkała Marlina.
Kilka lat później, Dory postanawia zostać asystentką nauczyciela młodych ryb. Cała gromadka rusza, aby zobaczyć wędrówkę płaszczek. Nagle Dory przypomina sobie, że ma swoich rodziców! Razem z Marlinem, jego synem Nemo, oraz dzięki pomocy m.in. wielorybicy Nadziei i ośmiornicy Hanka, rozpoczyna wędrówkę do Instytutu Życia Morskiego u wybrzeży Kalifornii, aby odnaleźć swoją dawno utraconą rodzinę.
Epoka Lodowcowa : Mocne uderzenie


Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do ”mocnego uderzenia”, Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury.
Angry Birds Film


Film opowiada o życiu społeczności szczęśliwych ptaków-nielotów, mieszkających na pięknej wyspie. Wśród nich żyją jednak także temperamentny Czerwony szybki jak błyskawica Chuck ( oraz wybuchowy Bomb Zapisują się na lekcje panowania nad emocjami, prowadzonymi przez spokojną Matyldę 


Nagle na wyspę przybywają zielone Świnie, które się wygłupiają i są sympatyczne. Ptaki zaprzyjaźniają się ze Świniami i urządzają przyjęcie, ale Czerwony i tak im nie ufa. W końcu, Świnie kradną wszystkie ptasie jajka i uciekają. Ptaki postanawiają dać świniom nauczkę i odzyskać jajkaA jakie filmy animowane przypadły wam najbardziej do gustu w 2016 ? 


A na koniec życzę wszystkim udanego sylwestra 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz