poniedziałek, 2 stycznia 2017

WYCZEKIWANE FILMY ANIMOWANE 2017 ROKU

Sing


W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. 

Dzieciak Rządzi Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat.  Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.Gru, Dru i Minionki

Już po samym tytule można się domyśleć, że jest to kolejna odsłona Minionków, czyli 
 Jedna z moich ulubionych, przepraszam naszych serii filmów filmów animowanych, w której można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Oczarowałam założyciela tego bloga filmami tego typu. Oczywiście jestem miłośniczką filmów animowanych. Teraz pewnie się zastanawiacie kim jest tajemnicza "ONA", na to czas będziemy mieli później, a teraz opis.


To powrót, na który czekają wszyscy! Po przebojach kinowych "Jak ukraść księzyc", "Minionki rozrbiają" i „Minionki", ponownie spotkamy się z Gru i jego adoptowanymi córkami: Margo, Edith i Agnes oraz, oczywiście, Minionkami! Jak zawsze, nie zabraknie niespodzianek: poznamy nową postać w rodzinie - brata bliźniaka Gru, czyli Dru. Będzie się działo!  Poprzednie filmowe przygody Minionków („Minionki”) są drugą najbardziej dochodową animacją w historii kina oraz jedenastym najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów.

Takie małe zakończenie prosto od <3

W dzisiejszym poście pomagała mi moja kochana dziewczyna ,niestety nie może go prowadzić ze mną jest to spowodowanym brakiem czasu ;3 mam nadzieję że spodobał wam się ten post specjalny.
Tak czasem wpadnę tutaj i pomogę, ale pomysł zawsze podrzucę.
Dziękuję Ci kochanie za pomoc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz