czwartek, 29 grudnia 2016

5 NAJGŁUPSZYCH NOWYCH KRESKÓWEK!!

W dzisiejszym poście mam dla was kreskówki,które są po prostu tak idiotyczne,tak głupawe, ze ręce opadają rozumiem ze to kreskówki dla dzieci no ale bez przesady.Te opisy kreskówek pochodzą z Wikipedii ponieważ gdy ja bym miał pisać, co o nich myślę to co chwila padałoby "ja pierdole co to jest itp"


Kornisz i Fistach

Serial opowiada o perypetiach dwóch antropomorficznych przyjaciół – Kornisza i Fistacha, którzy codziennie przeżywają niesamowite przygody, pokazując w zaskakujący sposób , jak być najbardziej oryginalnym z oryginalnych oraz jak cieszyć się nawet najmniejszym zwycięstwem. (Musicie mi wybaczyć ze tutaj jest inna czcionka niż powyżej 
Astro Małpy


Serial opisuje przygody dwóch małp, Gusa i jego brata Wally'ego, którzy z pomocą swojego przyjaciela robot YAY-OK przemierzają wszechświat, szukając grożących mu niebezpieczeństw. Za wszelką cenę pragną stać się bohaterami i są zawsze gotowi na intergalaktyczne wyzwania
Młodzi Tytani Akcja


Serial opowiada o dalszych losach Młodych Tytanów, grupy superbohaterów, w skład których wchodzą: Robin, Gwiazdka , Raven, Cyborg i Bestia. Serial skupia się w mniejszej mierze na ratowaniu świata i walkach ze złoczyńcami, natomiast przede wszystkim opisuje sposób codzienne życie, problemy i wybryki nastoletnich bohaterów, mieszkających razem.
Piekaczki 

Serial opowiada o dwóch kaczkach – Sylwie  i Bodziu pracujących jako dostawcy chleba na planecie Staw-gea. Razem podróżują w niebieskim vanie z białym znaczkiem chleba z napędem rakietowym, a także przeżywają rożne przygody.
Wujcio Dobra Rada 

Serial opowiada o perypetiach Wujcia Dobrej Rady, który jest wujkiem i dziadkiem wszystkich na świecie oraz magicznym krewnym każdego dziecka na Ziemi. Podróżuje po całej planecie i pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w poważnych kłopotach, zmieniając przy tym ich życie raz na zawsze. Mieszka w kamperze, który jest magicznym domkiem na kołach. Wraz ze swoimi przyjaciółmi – Torbą Borbą, Wielką Realistyczną Latającą Tygrysicą, Stefkiem Pizzą oraz panem Gustawem przeżywają niesamowite przygody.


A wy co o tych kreskówkach sądzicie ??


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz