poniedziałek, 12 września 2016

Czy chojrak jest odważny ???


Przed teorią przypomnę wam  o czym była bajka Chojrak tchórzliwy pies,Opowiada ona o psie chojraku który bronił swoją panią przed różnymi potworami,duchami itp (Tak z grubsza) a  Teraz czas na Teorie która zniszczy wam dzieciństwo i dobre wspomnienia z tej bajki.
Teoria brzmi tak ze :

 Chojrak widzi po prostu świat oczami psa – i jeśli czegoś nie zna, albo nie rozumie, to uważa to za zagrożenie. Tak naprawdę wszystkie złe postacie z bajki to zwykli ludzie, których Chojrak nigdy nie widział i dlatego uważa ich za coś strasznego. Według tej teorii Chojrak nie mieszka też w Nigdzie (czyli jedynym domku na środku wielkiego pustkowia) – po prostu Muriel i Eustachy są za starzy, żeby ciągać psa na długie spacery, dlatego różowy uważa, że wokół nie ma żadnych innych domów – bo ich nigdy nie widział.
Chojrak zachowuje się jak każdy normalny pies – uważa, że powinien bronić swoich właścicieli przed zagrożeniami. To tłumaczy też dlaczego Eustachy i Muriel będąc twarzą w twarz z potworami zazwyczaj wcale się ich nie boją, a rozmawiają z nimi jak z normalnymi ludźmi.


Wpis jest krótki ponieważ jest to wprowadzenie do tego co będzie się tu pojawiać.Mam nadzieje ze wam się spodoba taki pomysł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz