sobota, 21 stycznia 2017

WŁATCY MÓCH TEORIA

Teoria inspirowana teorią "Ed Edd i Eddy żyją w czyśćcu".


Zakłada ona że świat w którym żyją Włatcy Móch to czyściec w którym to zebrały się najgorsze cechy ludzkościCzesio - nie wcześniej niż 1908 rok. Jego rodzina była biedna i żył w czasach kiedy medycyna nie była rozwinięta. Prawdopodobnie cierpiał na chorobę powodującą m.in. odpadanie skóry i pracował jako cyrkowe dziwadło, gdyż według twórców "Skumulowały się w nim wszystkie możliwe wady genetyczne i rozwojowe, więc dopiero po śmierci mógł się dobrze poczuć.". Nawet tu nic nie muszę dodawać.
Pani Frał - lata 10te. Prawdopodobnie pracowała jako nauczycielka podczas Wielkiej Wojny, kiedy polska była jeszcze pod zaborami, stąd jej akcent. Ze względu na to jak zmieniły się standardy edukacji od tamtego czasu nie zachowuje się ona jak "normalny" nauczyciel, jest bardzo surowa ale w skrajnych wypadkach broni swoich podopiecznych. Prawdopodobnie zginęła zamordowana w wyniku bombardowania, co wyjaśniałoby to iż często unosi głowę w górę i wrzeszczy "APOKALIPSAA!". Posiada też ubranie pasujące do epoki, a w serialu określana jest jako mająca "ponad 100 lat". Dodatkowo w odcinku "Order dla Maślany" mówi ona "Wojna to jest tragedia, wiem o tym, bo wojnę przeżyłam.", a w odcinku "Czerwony Gózik" widać że trochę boi się żołnierzy.
Pan Kalina - lata 30te. Typowy polski chłop, zginął w 1939 podczas ataku Niemców na Polskę. Po śmierci zachował nawet swoje stare gospodarstwo, oraz przyjaźni się z Pułkownikiem którego być może znał za życia.

Pułkownik - lata 40te. Polski żołnierz. Chyba nie muszę nic mówić. Wielokrotnie opowiada dziwne historie z różnych okresów polskiej wojskowości I połowy XX Wieku, stąd też może być on duszami kilku żołnierzy z różnych okresów połączonymi w jedno.Zajkowski - lata 50te. Chorobliwy i tchórzliwy chłopak, prawdopodobnie dręczony i katowany aż do śmierci przez swoich rówieśników, stąd jego zachowanie.

Higienistka - lata 60te. Prawdopodobnie żyła w USA, była pacyfistką, choć jako dziecko chciała zostać żołnierzem i walczyć z wrogami narodu (Odcinki "Pranie mózgów" i "Styl Brusliego"). Po śmierci męża "został jej tylko blues". Prawdopodobnie zamordował ją jakiś prawicowiec.Anusiak - lata 70te. syn działacza związkowego, taki typowy prosty chłop. Zginął prawdopodobnie podczas protestów w PRL, zastrzelony przez milicję. W zaświatach nadal zachował swoją PRL-owską mentalność oraz nienawiść do służb mundurowych, a jego marzeniem jest stanie się władcą Polski i ludu. Jego ojciec i matka też zachowują się jakby utknęli w PRLu. Powodem dla którego alergia Anusiaka nie została wyleczona jest taki że właśnie z nią umarł.

Konieczko - lata 80te. Jąkała-wynalazca z ADHD, prawdopodobnie zginął w wypadku jakiegoś eksperymentu. Po śmierci jest on jeszcze większym geniuszem.

Andżelika - lata 90te. Rozpieszczona dziewczynka z USA. Ze względu na jej nienawiść do wojny oraz walki mogę śmiało uznać iż zginęła w wyniku jakiegoś zamachu terrorystycznego.
Maślana - rok 2000. Był bogatym dzieckiem, ale nie miał żadnych kolegów których to odnalazł dopiero w zaświatach. Zginął prawdopodobnie skatowany przez starsze dzieci, stąd boi się on starszych kolegów ("Gangsta Dewasta", "Ałtobus i Sówenira").A co wy sądzicie o tej teorii ? Teoria nie należy do mnie,została znaleziona w internecie (I jest na tyle ciekawa ze postanowiłem ją wrzucić )Brak komentarzy:

Prześlij komentarz