środa, 28 grudnia 2016

3 Fanowskie Teorie

Są to fanowskie teorie wymyślone jak nazwa mówi przez fanów,terorię znalazłem,przetłumaczyłem niektóre i wam je pokazałem.Nie wypowiadam się co do tych teorii,ponieważ chcę abyście to wy pisali co o tych teoriach myślicie,ja wam tylko je przedstawiam


Scooby-Doo i jego paczka są uwięzieni w pętli czasu


 W każdym odcinku dzieje się prawie to samo  Zawsze gdzieś jadą, a tam oczywiście już coś się dzieje, spotykają kogoś kto im coś mówi o tym potworze, zostają żeby rozwiązać zagadkę, szukają śladów, rozdzielają się, scobby i kudłaty jako pierwsi spotykają potwora, w końcu go łapią, zagadka rozwiązana. Następny odcinek i sekwencja ta sama.
DOKTOR DUNDERSZTYC NA PEWNO JEST ZŁY?


Duntersztyc mieszkał z rodziną, pomimo że był jedynakiem nikt go nie szanował z rodziców (z odcinków możemy się dowiedzieć, że ojciec przerobił go na krasnala ogrodowego albo, że bardziej kochał swojego psa niż własnego syna)...jest jeszcze matka mężczyzny...nie znamy jej za bardzo (chociaż miała kilka występów w odcinkach), jednak można było zauważyć, że swojego pierwszego syna traktowała jak nieudacznika i bardziej interesowała się swoim młodszym synem (był też zmuszany przez nią do noszenia sukienek gdy zamiast siostrzyczki, urodził się brat).

Jakie on miał relacje z innymi ludźmi? Otóż zawsze startował w różnych konkursach naukowych, robił pokazy \ magicznych sztuczek czy "teatru cieni"...pomimo że prawie mu się udało, jak pod koniec mu coś nie wyszło rówieśnicy to kwitowali śmiechem.

Dorastał w odrzuceniu i samotności w tym nienawiści do świata (oraz do swojego brata, który nawet burmistrzem został). Również nie udawało mu się w sprawach sercowych - przez pewien czas chodził z Lindą, która z nim zerwała na jednej z randek, jedna z jego dziewczyn...zostawiła go dla...wieloryba (zrobił nawet dla niej specjalne urządzenie, które tłumaczy ich mowę), a jego była żona wzięła z nim rozwód...jednak jest ktoś, dla którego stara się okazać serce - jest to jego córka, którą mocno kocha (w jednym z odcinków organizował jej urodziny). Lecz gdy mu się udało (znalazł osobę podobną do niego), to przez jego urządzenie przestała go kochać (co w sumie stało się przypadkowo).

W pewnym sensie doktor chce się zemścić za te wszystkie lata gdy był odrzucany, sądząc gdy zdobędzie Okręg Trzech Stanów w końcu zdobędzie uznanie i każdy będzie się z nim liczyć. Jednak...czasem okazuje trochę serca...jak było wspominane dla swojej córki, dla robota imieniem Norm, bądź niekiedy potrafi być miły dla Pepe, pomimo tego, że go nienawidzi (czasem też stwierdza, że gdyby nie Pepe w jego życiu czegoś by mu brakowało).


 


Co się stało z rodzicami Chowder'a? Mung i Trufla nie są jego biologicznymi rodzicami. Pełnią oni funkcję opiekunów / nauczycieli. Tak więc, gdzie się podziała jego matka i ojciec?


Jest teoria która mówi ze są co do tego 4 możliwości:
  1. Rodzice Chowder'a nie żyją.
  2. Kraj / Miasto, w którym mieszka chłopiec wygląda dość biednie, więc jego opiekunowie mogli być po prostu biedni i oddali swojego syna do adopcji
  3. Rodzice Chowder'a byli alkoholikami / pedofilami, którym przymusowo zabrano prawo do opieki nad synem.
  4. Biologicznymi rodzicami chłopca są postacie drugo/trzecioplanowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz