niedziela, 7 maja 2017

Nowe Sezony Kreskówek„Między nami, misiami” – W najbliższych miesiącach pojawi się również trzeci sezon nagrodzonego BAFTA serialu Daniela Chonga o przygodach trzech poczciwych misiów. Grizzly (Eric Edelstein), Panda (Bobby Moynihan) i Lodomir (Demetri Mar tin) znów spotkają swoich ulubionych przyjaciół. W nowym sezonie pojawią się również świąteczne odcinki specjalne i gościnne występy, m.in. komika Rona Funchesa i aktora Johna DiMaggio.

„Atomówki” – Cartoon Network zapowiedział również drugi sezon nagrodzonego Emmy serialu o trzech obdarzonych super mocami siostrach. Bójka, Bajka i Brawurka wracają, aby w efektowny sposób rozprawić się z zagrażającymi spokojowi mieszkańców Townsville czarnymi charakterami, wśród których znajdą się tacy ulubieńcy fanów, jak Mojo Jojo i On. Producentami wykonawczymi odświeżonych „Atomówek” są Nick Jennings i Bob Boyle.

„Magiczne magiimiecze” – Drugi sezon serialu opowie o dalszych losach Prohyasa i Vambre, którzy bez wytchnienia podejmują się kolejnych heroicznych misji, w czasie których wzbogacają swoją bogatą kolekcję magiimieczy o nowe znaleziska. Stworzony prze Kyle’a A. Carrozza świat „Magicznych magiimieczy” składa się z ponad pięciuset oryginalnych elementów, takich jak interaktywne krótkometrażówki, vlogi i niezliczone cyfrowe gry i aplikacje.

„Steven Universe” – W nowych odcinkach serialu Rebeki Sugar wiele przyjaźni zostanie
wystawionych na poważną próbę. Fani poznają zupełnie nowe Klejnoty, a także odkryją nieznane sekrety ich ojczystego świata i sprawdzą, jak Steven radzi sobie w roli lidera. „Steven Universe” został niedawno doceniony pierwszą nominacją do nagrody GLAAD ze względu na wspieranie akceptacji różnorodności.“Młodzi Tytani: Akcja!” – Czwarty sezon popularnego serialu rozpocznie się specjalnym,
dwuczęściowym odcinkiem, w którym Robin, Gwiazdka, Raven, Bestia i Cyborg przygotują się do ratowania świata. Fanów czeka również wyjątkowy odcinek z udziałem Zębowej Wróżki. Nowa bohaterka będzie chciała odebrać wielkanocnemu zającowi jego święto. Producentem serialu jest studio Warner Bros. Animation.

“Niesamowity świat Gumballa” – Cartoon Network zapowiada również nowe odcinki nagrodzonego BAFTA i Emmy serialu o przygodach zwariowanego niebieskiego kota i jego rodziny. Widzowie obejrzą m.in. specjalne odcinki na Halloween oraz gościnny udział ręcznie robionych marionetek.

„Pora na przygodę” – Nagrodzony Emmy i Peabody Award serial powróci w tym roku z epicką ośmioczęściową historią. Fani będą zaskoczeni tym, co stało się z Krainą Ooo, kiedy Finn przebywał za morzem. Twórcą serialu jest Pendleton Ward, producentem wykonawczym Adam Muto.Jeżeli post się spodobał polub,skomentuj,udostępnij,z góry dzięki